Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ábrázoló geometria, két test...

Ábrázoló geometria, két test áthatása!? Van itt olyan aki ért hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy-két évközim, amiket sajnos nem tudok megcsinálni (ahogy csoporttársaim sem), mert a jegyzetünkben nincs hasonló, órán is ennél jóval egyszerűbbeket mutatott be a tanár. Henger-henger és kúp-henger áthatásáról lenne szó. Megköszönném ha valaki tudna segíteni, vagy ha mást nem is, segédanyagot adni hozzá.
2010. dec. 8. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Részvétem.

Úgy felejtettem el az egészet, ahogy vége lett a tárgynak. :-)

2010. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen sajna a felsőbb évesek is ezzel a problémával küszködnek, így lényegében az összes lehetséges variációt kimerítettem, amellyel segítséghez juthattam volna! :)

Neten nem találok igazán semmit róla, felsőbb évesek örültek hogy megszabadultak tőle, nem tudják már őket, tanár nem hajlandó még annyi segítséget sem adni hogyan induljak el rajta, jegyzetünkben csak a legegyszerűbbek vannak benne, amit a saját feladataimra nem tudok átvezetni. Reméltem hátha itt tud valaki infót nyújtani, de azért holnap azt hiszem benézek a könyvtárba... ez az utolsó reményem.

2010. dec. 8. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Már én is szörnyen régen tanultam és el is felejtettem. De beírva a gugliba a henger áthatása kifejezést, kiad egy csomó oldalt. Első blikkre némelyik elég használhatónak látszik. Próbáld meg. Mondjuk nem bogarásztam végig. Nem tudom mennyire jók.
2010. dec. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Remélem segít ez az oldal, bár én mérnök szakra járok. De a műszaki rajzot szerettem.


[link]

2010. dec. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megint én a jobb alsó sarokban lévő zöld nyíllal tudsz lépkedni.
2010. dec. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!