Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kislányom 2010, okt 04. -én...

Kislányom 2010, okt 04. -én kezdte meg a bölcsödét de sajnos 3 nap után beteg lett amúgy hozzá teszem aszthmás. Mondta lefogja húzni a létszámból?

Figyelt kérdés
Kórházba is volt azóta nem járt, most dec 06. án bementem, de közbe mindig szóltam be mert egyszerűen nem jött helyre szeretném vinni mert albérletben lakunk így csak a férjem keresete van lenne is most egy jó munka de a vezetőnő azt mondta lefogja húzni a létszámból. Meg teheti ezt betegség miatt hisz be van íratva vagy van erre valami törvény ha beteg valaki nem járhat?
2010. dec. 8. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Az,ohgy lehúzza alkétszámból nem jelenti azt,ohgy kiteszi a bölcsiből. Csak egyszerűen arról vna szó,hogy maíg beteg és nem megy nem kell téritési djat fizetned ,mert nincs létsdzébna. IUgen megteheti és kötelsssége is. Ha meggyógyultatok orvosi igazoláés ellenében mehet és onnantól ismét létszmőában lesz. Valamit nagyon félre értetttél.
2010. dec. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megteheti, hogy kihúzza a létszámból. Az én fiam is ősszel kezdte a bölcsit és az első szülői értekezleten elmondták, hogy azt a gyereket, aki betegség miatt két hónapnál többet hiányzik, kiírják a névsorból, hogy a helyére fel tudjanak venni mást.
2010. dec. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam az önkormányzaton és ott azt mondta az ügyintéző nincs erre törvény mert nekem ingyenes a gyerek ebédja ja meg a fejkótát meg kapják rá is ,miért ha beteg nem tehetek róla aszthmás ha bejön a ködös idő akkor hamarabb megbetegszik.De én már mondtam így beviszem hisz ott kapta el mikor a gyerek a slejmet kihányta csak fogták papírzsepivel feltörölték és kész az én lányom négy kézláb mászik és az ujját szopja .Akkor ennyi erővel az ovis lányomat is ki tehetnék.
2010. dec. 9. 13:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!