Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE: We Are the World. Ez...

ELTE: We Are the World. Ez azért már kicsit gáz videó, nem?

2010. dec. 3. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmagyaráznád nekem, hogy mi ebben a gáz?
2010. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy idegen bolygóra követséget kéne küldeni a Földről, biztosan nem csóró egyetemistákat választanának, hanem világhírű embereket (üzletemberek, politikusok, tudósokat).


Egyébként, mit vársz az ELTE-sektől? Ez az ő "színvonaluk": a minőség nem számít, csak a külső (termnészetesen kivételek vannak).

2010. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Jajj a második válaszolónak csak nem savanyú a szőlő? Be akartunk jutni, csak nem sikerült, ezért fikázzuk? Hát hajrá...
2010. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jé, ezt nem ismertem, pedig pár tanár engem is tanított, vicces :)


Nem értem, miért is gáz? Feldolgoztak egy dalt, amit már egyébként millióan megtettek. Nincs benne ELTE- és önfényezés, egyszerűen megénekelték a szakukat, ha jártál volna elméleti nyelvészetre akár egy napig is, tudnád, hogy ott nem mindennapi a hangulat és a tanár-diák viszony, ez a videóról is tisztán lejön, nem lep meg, hogy ilyen is készült.


Aranyos.

2010. dec. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mókás nézni, hogy a bölcsészek is "kockulnak" egy picit időnként:)


Amúgy nincs ebben semmi gáz, egy kedves belső poén, de pl. a "God has shown us

By turning stone to bread

That even a linguist must be fed."


Részen én is jót röhögtem.


Aranyosak ezek, meg az egész, ahogy tanárokkal együtt énekelnek, nem gáz.

2010. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok: oda jártam, tavaly végeztem. Nem nagyon akadt olyan ember, akinek az ember fontosabb lett volna, mint a pénztárcája. Nagyon legyengült a suli színvonala, sajnos.
2010. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!