Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vélemények a továbbtanulásról?

Vélemények a továbbtanulásról?

Figyelt kérdés
Szóval gimibe járok és elég jó tanuló vagyok ( 4,5 felett van az átlagom ) De viszont külföldön szeretnék szakmát tanulni ( ápolónő ) amihez elég a 10.osztály befejezése,aztán elkezdhetem a 3 éves sulit külföldön. Szerintetek menjek ki,mikor betöltöttem a 18,vagy érettségizzem le és majd aztán ?
2010. dec. 2. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen érettségizz le, azon a kis időn már nem múlik. Hátrányod meg nem lesz belőle. Viszont ha később mégis szükséged lenne valami miatt az érettségire (sose lehet tudni), akkor sokkal macerásabb lesz megcsinálni.
2010. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érettségizz le.

Az érettségi nélküli képzéssel külföldön is kitörölheted a...

Érettségi és utána fősulira vagy egyetemre menj ápolónőnek akár külföldre, akár itthonra, különben külföldiként nem sok eséllyel kapsz munkát.

2010. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
előbb érettségi, és utána mehetsz, ahova akarsz...
2010. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!