Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » TDK dolgozatot szeretnék...

TDK dolgozatot szeretnék írni. Lehet saját témából vagy csak a meghirdetettből lehet? Mindenképpen kell konzulens?

Figyelt kérdés

Azt ne írjátok, hogy kérdezzem meg az iskolától, mert ma csak 15x próbáltam elérni az illetékest :D


Köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 30. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

konzulens kell.

lehet saját téma, de kérelmezni kell, hogy megengedjék - én legalábbis így tudom.

2010. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
TDK-t írhatsz saját témából, vagy akár a szakdogatémád is lehet az. Bár szakdogánál az van, ha tovább jutsz OTDK-ra akkor nem adhatod be úgy mint szakdoga. Konzulens kell egy külső meg egy belső is.
2010. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

" Konzulens kell egy külső meg egy belső is."


Na, én kevés vagyok akkor ehhez. Még a belső is csak azért kell mert kötelező, mint írtad :D.


Köszönöm!

2010. dec. 2. 18:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy már megírtam 6 oldalt azt 50-ből :D
2010. dec. 2. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!