Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bajba kerülök a Bursa Hungaric...

Bajba kerülök a Bursa Hungarica miatt? (Bővebben odalent. )

Figyelt kérdés

Még szeptemberben kértem iskolalátogatásit az egyetemen, úgyhogy be tudtam adni a pályázatomat a Bursa-ra, amire október vége volt a határidő, azonban én hamarabb leadtam. Miután leadtam a pályázatot, passzív félévre kellett váltanom (egyéni okok miatt). Így most pályáztam a Bursa-ra, pedig nem vagyok rá jogosult, mivel passzív a félévem.

Ismerőseim azt mondták, hogy menjek be a TO-ra, de nem merek, mert félek, hogy megvádolnak, hogy ki akartam csalni a pénzt, holott passzívon vagyok. Tényleg nem kell az a pénz, pláne, hogy így meg sem kaphatom, inkább az érdekelne, hogy van-e okom félni, hogy felelősségre vonnak emiatt valahol?

Letöltöttem egy dokumentumot, amiben le lehet mondani a bursat, de csak akkor, ha már kaptam róla papírt, hogy megnyertem a pályázatot... Tehát ez sem lehetséges.

Nem kerül bajba? Légyszives aki tud, segítsen.


2010. nov. 29. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

mivel az egyetem adja a negyedét,meg ők utalják,ezért meg sem kapod,hanem ők jelzik az önkormányzatnak h nem kell utalni


nem lesz belőle bajod nyugi

2010. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem lesz belőle gáz, hogy az iskolalátogatásin, amit kikértem még "aktív" volt...? Erről küldenek majd egy levelet, gondolom, de az állam részéről nem lesz gáz, hogy beírtam ott nekik, h aktív, aztán kiderül, hogy passzív?
2010. nov. 29. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megkapod, még mindig lemondhatod a papírral, legfeljebb vissza kell utalnod pénzt is, ha azt is küldenek rögtön. Ne aggódj, elég kicsi összegekről van szó, nagy gond nem lehet belőle.
2010. nov. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!