Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan készültök a 2011-es...

Hogyan készültök a 2011-es emelt szintű TÖRTÉNELEM érettségire? Ajánljatok könyveket, weboldalt, b. mit, aminek hasznát vehetem!

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek, mert alapból 2004-ben érettségiztem, most viszont a jogra jelentkezek és kell a töri!!!!
2010. nov. 29. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Sehogyan. 7 év múlva érettségizek.
2010. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

(elsőnek grat hogy ide ír ha nem is neki szól a kérdés -.-)

én pl. natgeon néztem II. Világháborús dokumentum filmet, vagy pl több tankönyből tanulok egyszerre, össze hasonlítok pár kidolgozott tételt, letöltöm az előző évek érettségiit, most ezek jutottak hirtelen eszembe :)

2010. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. válaszolónak az intelligens és hasznos választ.
2010. dec. 3. 22:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen ! :)
2010. dec. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
második :) hol nézed az eddigi tételeket? kb mi szokott lenni egy ilyen emeltszintűben?
2010. dec. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a szóbeli tematikája, jelenleg ezt dolgozom ki. Könyvesboltokban találsz kidolgozott témákat tartalmazó könyveket, lehet könyvtárakban is. Amúgy a Száray-féle törikönyvből tanulok, abban elsősorban a források jók. És emellett sokat imádkozom... :DD

2010. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D Köszönöm!
2011. jan. 21. 23:14
 8/9 anonim válasza:

szia! faktos vagyok, ott ezeket a könyveket használjuk: (amit már előttem írtak)-Száray Miklós: Történelem I-IV.

-Feladatgyűjtemény az új történelem (írásbeli)érettségihez, ehhez lehet megoldókulcsot kapni

-Herber Attila- Kampós András: 10 próbaérettségi történelemből (emelt szint), ebben megoldások és javítási-értékelési útmutató is van az esszékhez

Ezen kívül folyamatban van az idei megadott szóbeli témakörök kidolgozása :)

2011. jan. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szia! köszönöm a válaszodat sokat segítettél! :)
2011. jan. 23. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!