Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Puskázás miközben járkál...

SOS! Puskázás miközben járkál a tanár?

Figyelt kérdés
Nah az a helyzet, hogy anyagismeretből kellene négy oldalt kívülről tudni holnapra, és ez nekem nemmegy. Ettől függ az év végi jegyem is :S Aki tud valami jó modszert, ami működik ha járkál a tanár, akk az lécci ossza meg velem :)
2010. nov. 29. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

A tanulas mindig mukodik!!! Na, de hogy segítsek is, fülhallgató, lassan felmodod mp3ra... hosszú haj elönyben:D

vagy megírod elöre... nem tudom ilyet tudsz-e.

Azért valamit legalabb tanulj meg belöle, vagy olvasd át többször.

2010. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fotózd le telefonnal, állítsd be háttérnek, és ha nem látja feloldod a zárat és megnézed. De a tanulás jobb. Sok sikert.
2010. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
írj fel pár dolgot a padra, írj puskát kis papírra és tedd a lábad közé a székre(nagy betűkkel írd hogy el tudd olvasni), esetleg a csuklódra írj dolgokat és pulcsi legyen rajtad
2010. nov. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

- Telós puska itt nem korrekt, múltkor írtunk belőle, tanár első kanyarban levágta hogy hárman-négyen nézzük telóból.

- Nem hiszem, hogy állapotábrákat fel tudnék diktálni magamnak.

- Csuklós megoldás nem rossz, emlékeztet általános iskolára :), de rohadt sokat kell írni, kétlen, hogy kiférne, vagy sok lenne a papír.


De azért köszi mindenkinek :)

2010. nov. 29. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél fel trapéz szárú gatyát, írd rá a lábadra, és aztán tedd rá a másik lábadra úgy, hogy vízszintes legyen, és onnan le tudod lesni, csak egy kicsit kell felhajtani a szárát.
2010. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Feltünően kell csinálni. Akkor kevésbé gyanús. Sajna én néha a puska készítésre is sajnálom az időt, így sokszor kitépkedem a füzetlapokat és a Doga papír alá teszem és azt hajtogatom. Szánalmas, de nekem bejön.
2010. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ezt a tépkedőset én is csináltam gimiben! Sőt könyvből is simán ha pl bioszról volt szó és ábrát kellett rajzolni!

Amúgy kis cetli, tolltartó alá be, és elcsúsztatod, ha épp háttal van a tanár! Csinálj különböző színűeket, és akkor egyből tudod melyiket kell arrább csúsztatni!

2010. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!