Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » FontOS! Ismétlő érettségi?

FontOS! Ismétlő érettségi?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem,de azóta egy másik suliban tanulok,ahol csak szakmát lehet. Szeretnék egy tárgyból ismétlő vizsgát tenni, de úgy tudom,abban az iskolában lehet ahol jelenleg van hallgatói jogviszonyom,de mivel most egy szakközépbe vagyok itt nincs érettségire lehetőség. Tényleg az Oktatási Hivatal jelöl ki nekem egy iskolát,nem lehet vh ott ismétlő vizsgát tennem ahol leérettségiztem? Hogy zajlik az ismétlővizsgára való jelentkezés?
2010. nov. 25. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
om.hu -> itt minden információt megtalálsz, és van ügyfélszolgálatuk is, ha jól tudom.
2010. nov. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy akármelyik iskolába mehetsz jelentkezni, csak az iskola nem köteles fogadni.
2010. nov. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valamely vizsgát szervező középiskolában jelentkezhetsz, az OH csak egy lehetőség.

[link]

Az első válaszolónak üzenem, hogy Oktatási Minisztérium már nincs, legközelebb érettségi ügyben az oh.gov.hu oldalt ajánlja, azon belül a közoktatás-rettségi útvonalat.

2010. nov. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!