Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van hogy a tanárok meg...

Miért van hogy a tanárok meg szeghetik a szabályokat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elég hülye kérdés de úgy kezdtük az évet hogy felolvasták nálunk a házi rendet és van az a szabály hogy a tanároknak egy vagy két hét alatt ki kell javítani a dolgozatot vagy akkor nem lesz érvényes a jegy . De ezt a tanárok soha nem veszik figyelembe .Volt hogy egy tanárom az év eleji dolgozatot az év végén íratta be és nem érdekelte a félév eltelte :S . Jó bevallom ha minden dogám hibátlan lenne nem kérdeznék ilyeneket. Meg ha jó is akkor izgat az eredménye . Azt is megértem hogy a tanárok emberek és hogy van fontosabb dolguk is meg hát sokan is vagyunk ! De hát mégsem én találtam ki ezt . De észrevételem szerint egyetlen tanár sem igazán veszi figyelembe .
2010. nov. 23. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ideje rájönnöd, hogy az iskola az nem egy demokratikus rendszer. Alá fölé rendelt viszony van, kész, punktum, törődj bele.
2010. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
A dolgozatjavítás, és a mobiltelefon használata örök kérdés marad. Én megoldottam a dolgot úgy, hogy amikor nem volt időre kijavítva a dolgozatom, szóltam rendesen és kultúráltan, a telefont meg néma+rezgőre állítottam. Ha meg olyan jegyet kaptam, amit olyan dolgozatra kaptam, ami lejárt, azért is szóltam. Volt, hogy nem jött be, ezért a házirendre hivatkoztam. Azt mindenki szignózta, ergo elismerte és elfogadta, ezért nem volt kibújás alóla. Sok barom van, aki ugyan megszerzi a tanári diplomát, de a szellemi színvonala és a munkamorálja baromi alacsony.
2010. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
A diákönkormányzat nyugodtan szót emelhet. Nem egy-két gyerek, hanem a diákok által választott képviselők. Diákparlament nincs nálatok?
2010. nov. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
szerintem örülj neki, hogy beírja... ugyanis, neked jogod van reklamálni, de ő neki meg joga van megíratni még egyszer... szóval reklamálj csak neki... aztán, meg ha azt mondja, hogy jó nem írom be a jegyed, de vegyél elől egy tollat, meg egy papírt, megírod most azonnal, akkor kíváncsi vagyok mit szólsz...
2010. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!