Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » üdv, hol lehet felsőoktatásban...

üdv, hol lehet felsőoktatásban átjelentkezéssel kapcsolatos információkat találni, ugyanis most félévkor átmennék bme ről bmf re?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Próbálkozz mindkét egyetem TOján, elvileg ott meg tudják mondani milyen iratokat kell kérned a régi egyetemről, illetve milyen kérvényeket kell leadni az újban. Nem lesz egyszerű:) Ha jól tudom kell egy átvételi kérelem, kredit elfogadási kérelem, az átlagodnak meg kell haladnia egy meghatározott szintet, a felvételi pontszámot is nézik az új szaknál, indexet ki kell kérni ha van (nálatok azt hiszem már nincs nyomtatva). És szerintem már csak költségtérítésesre mehetsz, függetlenül az elhasznált féléveid számától, de ezt tényleg jobban tudják a TOs nénik:)
2010. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!