Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kolisok! Mi volt a leges...

Kolisok! Mi volt a leges legrosszabb dolog ami kollégiumban történt veled? (Megszivattak, vagy akármi)

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Gimiben tök jó, csendes volt a kollégium.

Egyetemre kerülve az első este éjfél körül is még kinn ültek a felsőbbévesek két hatalmas hangfallal, üvöltő zene, hangos éneklés és röhögés.

Kimentem, kértem, hogy halkítsák le, mert így nem tudok aludni. Erre az egyik srác közölte, hogy jobb, ha megszokom, mert minden este kb ez lesz. Na ez elég rossz volt.


Ami még emlékezetes: szintén kinn a folyosón buli, valakinek szülinapja volt. Hoztak abszintot, megkínáltak. Kérdeztem, hogy mennyire erős, mert én nem bírom az alkoholt. Azt mondták, hogy a szaga rossz, de nem erős, valamint az utóíze nagyon-nagyon finom, ezért húzóra kell inni.

Én naiv el is hittem és jól meghúztam. Hát valami még dereng, hogy úgy visznek be a szobába, de inkább csak a másnap... :S

Vagy egy hónapig nem beszéltem utána azokkal az emberekkel, akik ott voltak :D

2010. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

eléggé rossz lehetett :S

köszi hogy válaszoltál

2010. nov. 22. 19:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi volt a legrosszabb? Hmmm orvostanhallgatóként egy hónapot húztam le két FEEK-essel egy szobában. Azóta az a véleményem, hogy a FEEK-nek semmi köze nincs az egyetemhez. A két srác az egy hónap alatt konkrétan 0 percet tanult, és végtelen percet bulizott.
2010. nov. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A szintünkön lakott egy srác, elmondások szerint már 5 éve, de még csak másodéves volt. Nem ez a lényeg, hanem hogy éjjelente azzal szórakozott, mikor már kidobták a büféből is, hogy felhívta a szintünkön lévő nyilvános telefont (ez a telefon a folyosón volt, ezen hívtak mindenkit otthonról, aztán aki felvette az beszólt abba a szobába, ahonnan kerestek vkit - azóta minden szobába felszereltek egy készüléket), tehát éjjel kettőkor vagy hajnali fél ötkor megszólalt a telefon, s persze senki sem mászott ki az ágyból, hogy felvegye, így csak szólt és szólt... Ha megunta a srác, hogy a kutya se veszi fel, akkor feljött és üvölteni kezdte, hogy szintbuuuliiii. Volt amikor leüvöltötték, volt amikor megverték, de másnap éjjel megint megcsörrent a telefon... de utáltam!
2010. nov. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
na ezért van az, hogy én inkább utazok napi majdnem 4 órát:D
2010. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Én is ezért ingázok napi 100 km-t! OKJ-s képzésen voltam középiskolai koliban, nem volt semmi fegyelem, pofátlan szobatársak stb. Idén mondtam nem köszönöm inkább igázok. És egyáltalán nem bántam meg, a főiskolai kolikat pedig el sem akarom képzelni.
2010. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

utolsó 2!

:O ezen nagyon meglepődtem

megkérdezhetem, reggel mikor keltek és utána mikor értek haza?

nekem 1 óra az út és nem vagyok kolis

2010. nov. 24. 20:18
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Négykor kelek ha időben fel akarok érni Pestre -kb. hét utánra-, de van amikor csak fél ötkor és akkor éppen beesek nyolcra:) Visszafelé csak óránként jár vonat, hogy kb. mikor érek haza nem tudom megmondani, mert összevissza van az órarendem, de nem zavar kb. két és fél óra oda és ugyanennyi vissza. De én a vonaton élem már az életemet, ott tanulok menet közben, ott írom a házit stb.:)

De engem nem zavar, szeretek vonatozni:)

Bocs, hogy eltértem a tárgytól!

2010. nov. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

semmi baj!

én 5-kor kelek de már ezt sem bírom:) nekem túl korán van

azt hittem bejárósok közül nem kelnek ennél hamarabb

2010. nov. 25. 05:27
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnapi 17:51-es vagyok.

ha 8ra kell mennem, akkor 5kor kelek, 3/4 6kor indul a busz, a népligetig 1 óra, onnan még kb 3/4 óra a suli.

hazafelé rosszabb, mert tuti pont lekésem a buszt és akkor várhatok fél-1 órát.

2010. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!