Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetek? Megpróbáljam?...

Mit tehetek? Megpróbáljam? Nehéz egy informatika érettségi?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy a földrajz nagyon nem megy és eszembe jutott, hogy mi lenne ha informatikával próbálkoznék. Még kiiratkozhatok előkészítőről valamint sikerülne fél év alatt felkészülnöm annyira informatikából, hogy jól sikerüljön az érettségim? Az előny lehet, hogy az ECDL vizsgámat sikeresen letettem 2 éve?
2010. nov. 21. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy középszintű informatika érettségit mindenki meg tud írni, aki olvasni. Mivel pedig az ECDL-en ugyanúgy office-t és weblapot kérnek számon, simán meglehet. Oldd az előző évek feladatsorait, ha azok alapján jó vagy, simán megcsinálhatod.
2010. nov. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha van ECDL vizsgád, akkor nevetve meg fogod csinálni.

Én annakidején nem ismertem fel időben, hogy nem megy annyira az elektró, hogy jól érettségizzek belőle. Aztán csak 3-as lett, és emiatt nem vettek fel egyetemre.

Köv. évben informatikából próbáltam, nem tanultam rá semmit, tényleg semmit, a gyakorlat jól sikerült, a szóbeli meg max pontos lett... Pár mponttal csúsztam le az ötösről.

És nem vagyok májer infóból szimplán ahogy használod a gépet azt kérik vissza. Pl. ACCESS-t a mai napig nem tom hasnálni vizsgán nyitottam meg először mégis a feladat 60%-át megcsináltam :-)))


Ha meg azt csinálod amit az előző mondott, hogy előszeded a régi sorokat mind megoldod, akkor te leszel a király vizsgán.

Neked még van időd, válts mielőtt késő.

2010. nov. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2010. nov. 21. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel, bár ha jól emlékszem az ECDLen nem kellett weblap szerkesztés (mondjuk nem nagy dolog, csak azért nézz bele) Kicsit rákészülsz simán meglesz 90% felett:)
2010. nov. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyébként ha van ECDL akkor nem kell infóból érettségizned, beírják az 5öst :)
2011. máj. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!