Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a "szereplést...

Hogyan lehet a "szereplést sok ember elött" megtanulni?

Figyelt kérdés

Az egyetemen a nagyelőadóban a csoport elött(kb 100fő), a munkahelyen,egyéb rendezvényeken,csoportépítő tréningen stb..stb... képtelen vagyok szerepelni.pedig szükséges lenne.Túlságosan leblokkol ez a szituáció,kiszárad a szám,megbénul a nyelvem,nem tudm mit akartam mondani,mert annyira zavarban vagyok... tehát teljes a rövidzárlat :)

Hogyan lehet megtanulni a szereplést?Hogyan lehet kezelni ezt a szituációt?TI hogyan csináljátok?

Köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 21. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:

pedig ezt csakis sok gyakorlással, bennem is volt sok feszültség, de aztán a sokadik ilyen alkalommal egyszerűen már nem érdekelt az se ha 200-an vannak ott


és én meg csodálom az olyen embereket, akik ennek az ellentettjei, és olyan hablaty semmi dumát is olyan nagy magabiztossággal képesek elmondani (sőt évezi ezt) a tömeg előtt, hogy már az ember majdnem el is hiszi neki ... szal látod ilyen véglet is van, de nem hiszem, hogy ehhez a véglethez szeretnék tartozni

2010. nov. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem,de bennem nem "kis" feszültség van :)

Engem konkrétan GÁTOL abban hogy megtartsam az előadást.


És rendben h gyakorolni kell,de az ELSŐ SEM MEGY MÁR...

2010. nov. 21. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!