Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen fajta állásokat ajánlot...

Milyen fajta állásokat ajánlotok nekem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék olyan munkát végezni az életben, amit szeretek is. Az elképzelésem a következő: sok utazás és külföldön valami idegenvezetés féleség, emberekkel foglalkozás.Remélem megértitek, amit írtam. Azért sikerült ilyen furcsára, mert nem tudom, ezzel az érdeklődéssel milyen szakmát válasszak, merre induljak tovább tanulni?
2010. nov. 20. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemzetközi közgazdász.
2010. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elmész egy pályaválasztási tanácsadóba, ők sokkal testhezállóbb választ tudnak adni. Ha iskolás vagy, igazolást is kapsz tőlük. Kitöltesz mindenféle tesztet, elbeszélgettek, és ajánl neked olyanokat, amikre lehet, hogy nem is gondoltál. Vagy olyan képességeid fedezed fel, amiket jobban kamatoztathatsz. A tanácsom a Bp-i pályaválasztási tanácsadó intézet, ott is Feri bá:)
2010. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi. Az az igazság, hogy nem pesti vagyok, hanem szegedi.

Azért kérném, hogy szakmákat soroljatok fel, hogy utánuk tudjak nézni.

Azonban lehet, hogy még így is megyek tanácsadóhoz, csak nem pesten.

2010. nov. 20. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!