Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 3 év alatt elvégezném a tb...

Ha 3 év alatt elvégezném a tb ügyintézőit, plusz mellé van még egy pénzügy-számviteli ügyintézői szakmám (középfokú), akkor ezzel már lesz esélyem elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
És csak nagyobb városokban, vagy esetleg kisebb városokban is lenne esélyem. Gondolok itt arra, hogy pl felvennének munkaügyi központba ilyen végzettségekkel? Vagy polgármesteri hivatalba. Lehet, hogy primitív a kérdés, de nem igazán vagyok képben. Előre is köszi a választ mindenkinek!
2010. nov. 19. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezzel szerintem nagyon jó eséllyel el tudnál helyezkedni! Rengeteg TB ügyintézőt keresnek mostanában, a pénzügyi végzettség pedig mindig jól jön! Szerintem nagyon okos döntés lenne, ha ezt a két szakmát megcsinálnád.

A közigallas.gov.hu-n tudsz nézegetni állásokat a közszférában, ezen a honlapon is láthatod, hogy sok helyen van igény a TB ügyintézőkre. És ez biztos így lesz a későbbiekben is. Azt viszont tudd, hogy a közigazgatásban nem a legjobb a bérezés. Közalkalmazottként/ügykezelőként elég rossz a kereseti lehetőség, viszont ha meg tudnál csípni egy középfokú végzettségű köztisztviselői álláshelyet, akkor szépen lassan egyre magasabb fizetési fokozatokba lépegethetnél.

Sok sikert, és jól teszed, hogy tanulsz! :)

2010. nov. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!:) Remélem is, hogy hasznos lesz. Arra még kíváncsi lennék, hogy pl munkaügyi központba vajon felvennének-e ilyen végzettséggel...
2010. nov. 19. 11:27
 3/3 anonim ***** válasza:
ez tényleg jó, csak készülj fel arra, hogy kétévente újratanulhatod majd az egészet, mert állandóan változnak az ehhez tartozó törvények.
2010. nov. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!