Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha levelezőin tanulnék egy...

Ha levelezőin tanulnék egy szakmát, akkor az fizetős lenne?

Figyelt kérdés
Még nincs szakmám, jelenleg OKJ-s képzésben vagyok utolsó éves, szakközépsuliban.
2010. nov. 17. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Első szakma és első diploma ingyenes.

Csak a távoktatás fizetős, illetve ha nem támogatottra mész.

2010. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Előző válaszoló minden kérdésre ezt mondja, de nincs igaza. Ez a finanszírozás dolog ennél sokkal bonyolultabb.


Sajnos az OKJ-s, középiskolában végzett tanfolyamokról nincsenek pontos információim, de javaslom, hogy ne ilyen fórumokon kérdezgess, ahol mindenki mindenféle butaságot ír, hanem menj be a suliba, ahol most tanulsz és ott kérdezd meg vagy a tanárt, vagy a gazdaságisokat hogy is működnek ezek a dolgok.

2010. nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok és az okj-t és a diplomámat egyszerre csinálom. Kicsit utánanéztem ezeknek a dolgoknak ha már belevágtam, elhiheted...

A kérdésre többet meg amúgy sem lehet válaszolni, mint vagy azt amit én írtam vagy azt amiből olyan rohadt sokat lehet megtudni, amit te írtál, hogy nézzen utána máshol.

2010. nov. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És annyit még hozzátennék, hogy ha nem fizetős helyre jelentkezik akkor nem kell fizetni. Igen, ilyen egyszerű.
2010. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A 2. válaszolónak csak annyit mondanék, hogy ez nappali képzés, egyáltalán nem tanfolyam, amit most végzek.

2010. nov. 18. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!