Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Művészeti kar? Színművész?

Művészeti kar? Színművész?

Figyelt kérdés

Az ének hangom nem valami jó.. sokan mondogatják, hogy azért annyira nem is rémes.. de ha ezen múlik az egész akkor valószínű nem kerülök be.

Mennyire fontos az énekhang? Ezenkívül még mi az ami igazán számít a felvétel során?


2010. nov. 17. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem is ez tartott vissza leginkább a színművész szaktól - már az anyagiak mellett. Pedig gyermekkorom óta rengeteg barátom és ismerősöm mondta, hogy mindenképp színész legyek, mert remekül játszom el a dolgokat, de hangom semmi.
2010. nov. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha elsöprő az egyéb teljesítményed, nem lesz gond, ha kevésbé jó az énekhangod. persze ha tényleg szörnyű lenne, az más, de mindenen lehet javítani. menj el énektanárhoz, hogy készítsen fel a felvételire, hidd el sokat javul majd az éneklésed. és hát maximum nyilván nem a zenés osztályba vesznek fel, hanem a prózaiba, ha sikerül.
2010. nov. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is akartam ilyenre menni nem csak az ének hanem az hogy hogy adod elő magad az is számít izgulós vagy?
2010. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

fúú köszi a válaszokat. :)

nem vagyok túlzottan igulós, de olyan helyzetben mindenki izgulna, persze tudom kontrolálni.. :))

2010. nov. 22. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!