Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélyem, hogy...

Mennyi az esélyem, hogy továbbjussak OKTV-n?

Figyelt kérdés
Magyar nyelvből megírtam OKTV-n az első fordulót, a tanáraim szerint 60 pont lett (amit még lejjebb vihet az Oktatási Hivatal.) 50 ponttól lehet beküldeni az OH-hoz. mekkora az esélyem, hogy bekerüljek a második körre? az előző években kábé hol húzták meg a ponthatárt?
2010. nov. 16. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

1. 50ponttól kerülsz be és 60 pontod van akkor értelemszerűen..

2. google -> oktv -> megnézed az előző évieket.

2010. nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az egy dolog, hogy az 50 pontot elértem, de a 2. fordulóba csak az indulók 10%-a juthat tovább, és ha sok 90% körüli dolgozat van, akkor bizony nem az 50 pontos alsó korlát lesz a továbbjutási limit. a google meg jó cimborám, de erre sajnos nem tudott választ adni nekem. lehet, hogy nem voltam elég hatékony.

Köszi a választ!

2010. nov. 17. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj! Tavaly 71 pontnál húzták meg a vonalat (akkor is 50 ponttól lehetett elküldeni). Szerintem nem nagyon fogják lejjebb adni, de ki tudja. Én idén is voltam. Nehéznek találtad a feladatsort?
2010. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!