Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, ha egyetemre...

Mit tudok tenni, ha egyetemre járok és egy érettségit még le szeretnék tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most elsőéves egyetemi hallgató vagyok mérnök informatikus szakon,és szeretnék jövőre új szakra átjelentkezni,az anglisztikára,és ehhez egy emelt szintű angol érettségi kellene,amiből csak középszintűt tettem.A kérdésem az lenne,hogyan tudnék letenni egy érettségit,vagy valamivel ki lehetne-e váltani ezt,vagy ha ötödévre kellene esetleg vissza tudnék menni és ott megcsinálni?Csak nem akarok még egy évet elveszteni amiatt,hogy most rosszul döntöttem a továbbtanulást illetően.

A válaszotokat előre is köszönöm.


2010. nov. 14. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Bemesz egy emelt szinten erettsegizteto kozepiskolaba, kitoltod a jelentkezesi lapot es befizeted a kapott csekket.


Nem kell ujrajarnod semmit, csak szintemeleznod angolbol.

2010. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ezt nem tudtam,de így már minden világos és kissé megnyugodtam.
2010. nov. 14. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!