Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szülői igazolást elfogadják,...

Szülői igazolást elfogadják, ha egy héten 2 napot is hiányoztam?

Figyelt kérdés
Gyár látogatásra megy a fele osztály holnap, iszonyatosan nincs kedvem menni...Nem érdekel a téma amivel foglalkozik a gyár, meg csak végig szenvedném azt a 2-2és fél óra oda-vissza buszozást, mivel egyetlen egy havernak mondható osztálytársam sincs. Már alapból probléma, hogy nem akarok menni, de ráadásul még szerdán is hiányoztam suliból, mert szarul voltam, és az is egy szülői igazolás, amit még nem adtam le. Mit tegyek? :(
2010. nov. 11. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Elmész háziorvoshoz, köhögsz kettőt és mondod, h fostál 2 napig, írjon ki visszamenőleg. Ennyi.
2010. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!