Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tűnjek ki egy 34 fős...

Hogyan tűnjek ki egy 34 fős osztályból, úgy hogy a legtöbben szeressenek és elfogadjanak?

Figyelt kérdés
Eddig nem sikerült mivel kitűnnöm,mert a három legokosabb között vagyok,de csak strébernek hívnak.pedig kedves és vicces vagyok a barátaimmal.De az oszt.tásakkal nem sikerült jó viszonyt kialakítani.Hogy változtathatnék?
2010. nov. 10. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyerd meg a lottót.

De a könnyebb megoldás, ha elfogadod a sorsot. Majd ha bekerülsz egyetemre, ott majd annyi barátod lesz, hogy nem győzöd számon tartani őket. Mellesleg ott már nem szégyen szorgalmasnak lenni.

2010. nov. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a 3 legokosabb közt vagy, akkor már kitűntél valamilyen értelemben. Sajnos az ember irigy, úgyhogy ha jó vagy, mindig lesznek olyanok, akik nem fognak nagyon szeretni.

Hányadikos vagy? Mert velem ez volt általánosban, strébernek hittek, de gimiben már nem, mivel itt mindenki tanult, csak valakinek jobban ment, valakinek meg rosszabbul. És itt már nem "Strébeer!" járt a jó jegyért, hanem gratuláció.

Szerintem próbálj meg mindenkivel kedves lenni, és semmiképpen se dicsekedj a jegyeiddel. Ha a többiek rossz jegyet kaptak és szidják a tanárt, te ne kezd védeni, hogy de neked ötöst adott. Ja és ne mondd doga előtt hogy nem tudsz semmit, majd írsz egy csillagos ötöst. Ezek elég idegesítőek szoktak lenni.

Egyébként el kell hogy keserítselek, mindenkivel úgy se fogsz jóba lenni. A barátaid a fontosak, nem? A többiek ne érdekeljenek, ha kedves vagy, a normális emberek nem fognak utálni, a nem normálisak meg nem számítanak.

2010. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

9.es vagyok,nem szoktam dicsekedni,hogy 5ös lett a dogám,hogy jó a tanár és ti vagytok a gyengék stb..

De mint egy hülye úgy kezelnek.

2010. nov. 11. 13:15
 4/5 anonim válasza:
Baz.d meg, Tomi. Ettől úgy se lesz jobb. Menj inkább fogorvoshoz, az segítene a képeden.
2010. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked meg egy jól pofán verés segítene a képeden, idióta barom.

19/f

2010. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!