Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetem/fősiskola megváltoz...

Az egyetem/fősiskola megváltoztatott téged? Miért?

Figyelt kérdés
Külsőleg(nőiesebb lettél?híztál,szexi lettél?),belsőleg miben változtál? pl gimi negyedikéhez képest? Fejtsd ki részletesen ha kérhetem:)
2010. nov. 10. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Külsőleg nem igen változtam szerintem. Belsőleg pedig az egyik legnagyobb változás az, hogy önállóbb lettem. ugyanis egyetemen mindent magadnak kell intézned, senki nem rágja a szádba hogy mit hogy kell csinálni, ha valamit elcsesztél, akkor így jártál... ill még megtanultam, hogy az élet igazságtalan, nem nagyon reklamálhatsz, ha úgy érzed, hogy a te zh-d legalább 3as, mégis karót kaptál, mert ha sokat pattogsz és a tanár megjegyzi az arcod, akkor soha a büdös életben nem enged át.

szóval önállóbb és komolyabb lettem, vagyis inkább kevésbé naiv, jobban bírom a stresszt és azt, ha fáradtan kell tanulni. De ami nagyon nagy pozitívum: itt őszintébb barátokat lehet találni, mint középsuliban, mert nincs olyan rivalizálás.

21N

2010. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!