Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hová küldhetnek emelt érettség...

Hová küldhetnek emelt érettségizni?

Figyelt kérdés
A XVIII. kerületben lakom és májusban emelt szinten fogok érettségizni kémiából. Melyik iskolák jöhetnek szóba vizsgahelyszínként?
2010. nov. 8. 16:37
 1/6 anonim válasza:

sztem bármelyik középiskolát választhatod, ha ők ezt a lehetőséget megengedik neked, sőt ha a sulinak van esti tagozata, még biztosabb a dolog, legalábbis nálunk így van

de monjuk ez attól is függ, hogy az adott tantárgyból hány vizsgáztató van

de fizetned kell azért ha nem a saját iskoládban vizsgázol

2010. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké kiagytam egy-két infot, de nem hittem, hogy fontos: utolsó éves középiskolás vagyok. Tehát fizetnem nem kell és emelt szintre mindíg az OH küld valahová. Pont az az egyik lényege az emelt szintnek, hogy idegen helyen idegen vizsgáztatónál kell vizsgázni. A kérdés az lenne, hogy valyon hová küldhetnek innen a XVIII. kerből (elvileg megpróbálják figyelembe venni a lakóhelyet)?
2010. nov. 8. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem veszik figyelembe a lakóhelyet.
2010. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
OK. Akkor Budapesten hol bonyolítanak emelt szintű kémia érettségit?
2010. nov. 8. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:

De figyelembe veszik a lakóhelyet... Én angol emelten voltam most októberben Debrecenben, és beadtam egy iskolába a jelentkezést, de két másik, eltérő iskolában érettségizek. Próbálnak minél közelebb rakni... nyilván nem fognak Pestről elküldeni Pécsre érettségizni...


Ha majd májusban érettségizel, akkor majd előtte fel lesz rakva az OM honlapjára, hogy hol bonyolítanak vizsgákat, de nem tudjuk megmondani 100%-ra, hogy hova küldenek majd.


És igen, mivel van tanulói jogviszonyod, ezért az érettségid INGYENES.


Egyébként előre is sok sikert kívánok a vizsgádhoz.

2010. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. nov. 8. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!