Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanulni szerettél jobban vagy...

Tanulni szerettél jobban vagy inkább dolgozni szeretsz?

Figyelt kérdés
Indokold kérlek.
2010. nov. 7. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Én szeretek tanulni, de jobban szeretem azt mióta dolgozom és nem kell tanulnom. Bár folyamatosan tanulok azóta is, hogy kiléptem az iskolapadból, de én alapvetően egy önálló ember vagyok és majd megmakkanntam a bejárós rendszerbe. A levelezős fősuli is sokkal jobban feküdt nekem, mert nem kellett mindennap bejárnom és én határoztam meg mikor mit és hogy tanulok, míg a középsuliban sokszor még azt is megszabták milyen füzetet használjak... szóval alig vártam, hogy vége legyen.

A legjobban azóta érzem magam, amióta szabadúszóként dolgozom és csinálom azt, amit szeretek. Ami hozzáteszem folyamatosan tanulást igényel és amúgy is folyton képzem magam valamivel. Most plö németet tanulok.

33N

2010. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Minden iskolás alig várja, hogy végre ne kelljen suliba menni, dolgozhasson, és a maga ura lehessen!

Amíg csak tanultam, magamra voltam utalva olyan szinten, hogy a tudásom alapján sikerült az iskolákon végigjutni.

Ez elég alap, ha tudod mehetsz tovább, ha nem újra tábla...

Diploma után irány dolgozni...persze kevés 1 diploma, kell másik is...

Közben családunk lett, munka és gyerekek mellett újabb 4 év a következő diplomáig...Idén diplomáztam, közben a munkahelyemen főnökváltás, neki másik diploma kellene, most ott tartok a 2 diplomámmal, hogy 11 év munkaviszony után lejár a szerződésem, és nagycsaládosként nézhetek más állás után...:-(

Szóval összegezve a suli jobb, mert ha tanulni akarsz, akkor el tudod végezni az iskolát, a munkahelyen meg nem a magad ura vagy (tisztelet a kivételnek), hanem ki vagy szolgáltatva az éppen aktuális főnöknek! :-((

2010. nov. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem dolggozni mindenképp jobb

A munkában szintemindig ugyanazt csinálod és nemkérnek minden napra mást

És munkában nem kapsz házi feladatot eljöttél munkahelyről és kész nem kell még otthon is azzal foglalkoznod

2010. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!