Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudok a Neptunon keresztü...

Hogy tudok a Neptunon keresztül befizetni 500 Ft-ot?

Figyelt kérdés
Már próbálkoztam a tétel kiírásával is, de ott csak megadott összeg van. Kérlek segítsetek, elég sürgős lenne (diákigazolvány miatt)
2010. nov. 7. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos nem tudom Neked megnézni, hogy pontosan mi kell, mert már pár éve végeztem. A Neptunba még be tudok lépni, de a tétel kiírásánál hibaüzenet jelenik meg (nincs aktív félévem, forduljak a Tanulmányi Osztályhoz). De ha jól emlékszem, akkor volt külön egy ilyen pont, hogy ideiglenes diákigazolvány és pont 500 forint volt. Ha pedig rendes diákigazolvány kell, akkor azt nem az igénylőlapon lévő csekken kell befizetni (remélem nem írtam nagy hülyeséget)?
2010. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is van hatralekom, diakigazolvany igenylolap postazasa miatt 600 ft( ugye a 1.600-on kivul). En kaptam rola postan egy csekket. Te nem? Nekem is hmarabb jelent meg neptunban a tartozasom, minthogy a level a csekkel megerkezett volna.
2010. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nekem még nem jött levél, és a megadott tételeknél se találtam pont 500 Ft-os tételt.
2010. nov. 7. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!