Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nincs értelme diplomát szerezni?

Nincs értelme diplomát szerezni?

Figyelt kérdés

Ma már nem tudok menni semelyik egyetemre.

Mert mindenhova túl sokan járnak.

Csak a reál tantárgyak érdekelnek, de itt ezer kérdés van azzal, hogy: kijön még TTK-ra?

Azt hittem lesz esélyem elhelyezkedni, de ha minden hlyet betőltenek se egyetem, se munka...


2010. nov. 7. 02:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak nekem van nagyon éjszaka, de én nem értem a problémádat... :S
2010. nov. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En sem igazan. Mi az hogy nem tudsz sehova menni mert tul sokan jarnak? Akkor nem azert nem tudsz hanem mert nincs eleg pontod de az a te hibad. Egyebkent meg igenis van ertelme, oke hogy a diploma nem garantalja hogy jo eleted lesz de egy erettsegi meg annyit se er.
2010. nov. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sokkal nehezebb választásod volna ha humán beállítottságú volnál..Így több lehetőséged van:P


Ne panaszkodj:S

2010. nov. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
miért ne lenne értelme diplomát szerezni? hiszen már alap dolog, hogy diplomád van....anélkül semmire sem mész...
2010. nov. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
TTK-s szakokon a több száz emberből alig néhány kap diplomát. Minden hülyét felvesznek (alacsony a ponthatár), aztán meg kirugdossák őket.
2010. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont hogy reál szakokon van értelme tanulni, és diplomát szerezni. Lehet felvesznek minden évben 200 diákot, de abból max 10 jut el a diplomáig, ilyen az élet. Igyekezz azon lenni, hogy te a 10 ember között legyél!
2011. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!