Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fél év alatt fel tudok készüln...

Fél év alatt fel tudok készülni a spanyol emelt szintű érettségire, úgy, hogy meglegyen 60%?

Figyelt kérdés
Még soha nem tanultam spanyolul, de állítólag könnyű nyelv.
2010. nov. 5. 06:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

fél év?? sztem egy kicsit kevés idő, főleg emelt szintűre... ahhoz kinn kéne élned ... sztem ha mindenféleképp szeretnéd, akkor középszintűre menj...

de ez csak egy vélemény, a sok közül :)

2010. nov. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már kettő. Kérdésed akkor lenne helyénvaló, ha már tanultál volna spanyolul. Fél év alatt B2-re jutni csak intenzív tanulással lehet, legalább 500 óra összóraszámban, vagyis heti 20 órával. Ha ez neked az egyéb tanulásod mellé belefér ... Tök jó lenne, ha fél év alatt meg lehetne tanulni egy nyelvet, akkor ugye nem szaladgálna ennyi nyelvi analfabéta Magyarországon, csak hát annyira azért egy nyelv se könnyű.
2010. nov. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
lehet, hogy könnyű nyelv, de a középszintű érettségi is nehezebb spanyolból a feladatok jellege miatt, mint más nyelvből (saját vélemény), a szóbeli pedig nagyon nehéz emelt szinten.
2010. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
amúgy, ha soha nem tanultál spanyolul, akkor hogy akarsz fél év múlva érettségizni? eleve osztályozó vizsgáznod is kéne.
2010. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!