Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Programozáshoz és weboldal...

Programozáshoz és weboldal készítéshez tippek ?

Figyelt kérdés
Sziasztok , 21 éves vagyok és komolyabban neki szeretnék állni programozni vagy weboldalt fejleszteni ( attól függ melyik menne jobban). Tippeket és tanácsokat szeretnék kérni ehhez , programozáshoz értek kicsit python , javaval már foglalkoztam. A jelenlegi munkám nagyon kimerít fizikailag és mentálisan is ,ezért szeretnék változtatni. Egyedül lakom és elég sok a kiadásom ezért a programozói egyetem kizárva... Rövidebb és nem olyan drága kurzusra befizetnék , de a legjobb az lenne ha magamtól megtudnám tanulni videók ,tutoriálok stb által. Eleinte másod állástként tervezem ,a végső célom az lenne hogy itthonról tudjak megélni a web fejlesztés/programozásból. Kezdőként minden tanácsot elfogadok és nagyon szépen köszönöm előre is !!

tegnap 17:07
 1/2 anonim válasza:
17%
Írok privátot, mert itt sok hülye szalad össze mindjárt.
tegnap 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tegnap 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!