Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 3 tantárgyból témazáró, de...

3 tantárgyból témazáró, de apám nem érti meg ezt?

Figyelt kérdés

Tanultam előző nap, (11.-es vagyok) elég sokat, 3 témazáróm lesz és egy felelés lehetséges. De mára minden kiment a fejemből. Irodalom, történelem és földrajz témazáró, a felelés pedig egy turisztikai tantárgy. Mind a 3 tantárgyból 3-4 oldalt kellett megtanulnom. Ez igazából nem lenne csak a töri tanár azt hazudta kedden irjuk de beírta a krétába hogy hétfőn .-.

És most apámmal kiabáltam mert nem érti meg hogy ma nem szeretnék menni és sorba be tudnám pótolni. Azt mondja akkor mi lesz az érettségin? Meg hogy nem is tanultam. Egyszerűen csak aligha maradt a fejembe valami, sose szoktam hiányozni a suliból csak ha rosszul vagyok. Ma szerettem volna itthon maradni hogy tanuljak de nem engedi..

Persze gondolhattam volna hogy ez lesz mert tavaj is lekéstem a buszt és kezet emelt rám, csapkodott és ordibált. Rossz tanuló sem vagyok, egyedül matekból vagyok 2.-es.



ma 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:
bocs, de ha 10 oldal kiment a fejedből, azt nem tanultad meg.
ma 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem az a megoldás hogy nem mész suliba. A többiek bemennek te meg nem. Szerintem ez ciki lesz neked.


Apádnak igaza van.

ma 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!