Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sokat tanulok mégis rossz...

Sokat tanulok mégis rossz jegyet kapok, miért van ez?

Figyelt kérdés

12.-es vagyok és hónap elejétől +matekre is járok suli után, itthon is tanulok, az órákon kérdezek, suliba ha van szabad idő akkor is tanulok. Odamegyek az osztálytársaimhoz akik értik a leckét és megkérdezem amit nem értek magyarázzák el, mégis a belefeszített energiám kárba vesz. Sokat tanultam és megis dicsértek, hogy jól oldottam meg a feladatot. Miután a felmérőt odaadtam a tanárnőnek, azt mondta, hogy hibátlan amit oldottam. Mégis ma kikaptam és 2-es lett:)))

Egyik legrosszabb felmérő. Ez az én hibám, tudom. Sokszor miközben írom a felmérőt, eljutok egy erdeményhez, kételkedek, aztán meg kihúzom és leírom helytelenül. Most is újra ez történt. Túl rágörcsölök és nem figyelek oda. Ez lúzerség. Fogalmam sincs miért van ez, hogy kihúzom a jót s leírom a rosszat, de mindig ez van felmérőkor, viszont órán helyesen oldom meg mindig. Kiis emel a tanárnő.

Nem tudom így mi lesz velem érettségikor, félek ez miatt nem lesz meg.

Mit csináljak?://



ma 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy a tanárok nem bírnak. Vedd kicsit lazábban a tanulást, érettségi legyen meg, tök mindegy,milyen eredménnyel. Majd érettségi után már tanulhatod azt, amit igazán szeretsz. A kitűnő tanulók többsége sokszor nem viszi semmivel sem többre, mint a kettesek.
ma 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!