Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért más a neve ezeknek?...

Miért más a neve ezeknek? Miért mást tanulnak?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy most én egyetemre járok (elsős vagyok), és nekem 3 féle matekom van: analízis, diszkrét matek és lineáris algebra (programtervező infón). Haverom mérnök infós és elvileg neki is van analízis és diszkrét matek, de ők teljesen mást vesznek pl analízisből, mint mi. Olyanról, hogy határérték-számítás vagy sorozatok még csak nem is hallott. Viszont tanult deriválni, amit meg még mi nem. Miért? Mármint ha ugyan az a tárgy neve, akkor miért nem ugyan azt tanuljuk? Vagy ennyire nagy szakadék lenne a két szakon tanult dolgok között?
2010. nov. 3. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek több féléves tárgyak. Valószínűleg más sorrendben adják le az anyagot. Az biztos, hogy mi tanultunk mérnök infón sorozatokat is, de lehet, hogy csak anal 2-n, erre nem emlékszem pontosan.
2010. nov. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!