Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tantárgyakból és hány...

Milyen tantárgyakból és hány tantárgyak alól kérhetek felmentést?

Figyelt kérdés

ma 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Jó lenne, ha kicsit bővebben kifejtenéd a kérdést. Milyen iskola? Közép? Miért szeretnél felmentést kérni?
ma 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Középiskola esti,humán tantárgyakbol.
ma 19:02
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezeket nem szeretem.
ma 19:02
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom tesiből akarsz felmentést. Ha alapos az indok, lehet megadják. De az is lehet, hogy akkor helyette pl. gyógytesire kell járnod.
ma 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ezeket nem szeretem."

. Ilyen alapon nincs felmentés.

ma 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul mindent meg akarsz úszni...

Akkor minek jársz iskolába?


Nem vagy tanköteles, szépen otthagyod a sulit, elmész melósnak egy gyárba...

ma 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az indokod nevetséges. Ha be is adod a erre hivatkozva a felmentést, 100%, hogy elutasítanak. De legalább szerzel egy jó napot az elbírálóknak (7röhögnek egy jót rajtad).


[link]

ma 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Humán tárgyaknál legfeljebb nyelvből (idegen nyelv + magyar helyesírás osztályozása) kaphatnál felmentést, diszlexia miatt. A nevelésügyi tanácsadóba kell elmenned. Azonban ez nem azt jelenti, hogy nem kell részt venned az órán, legfeljebb nem érettségizel belőle, és kész.
ma 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

""Ezeket nem szeretem."


. Ilyen alapon nincs felmentés."


Na de ha nagyon nem szereti? Az azért már kell hogy valami legyen :D

ma 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!