Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon utálom az egyetemet?

Figyelt kérdés
Most vagyok első éves, lehet hogy csak nagyon az elején vagyok de eddig nem sikerül magam jól érezni. Nem azért mert nem lenne meg a baráti társaság vagy nem azért mert nem tetszene amit tanulok csak ugy erzem nem találom meg a helyemet és nem érzem magam otthon, szobatársammal sem vagyunk el valami jól mert nagyon más a rutinunk. Teljesen üresnek érzem itt magamat,voltam már korábban depressziós és egyre inkább úgy érzem hogy kezdek visszacsúszni abba az állapotba aludni sem tudok éjszaka kb semmit és nem tudom mit csináljak mert körülöttem meg mindenki élvezi és nem értem hogy mi lehet velem a baj

tegnap 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Valóban még az elején vagy, tarts ki, az első évet mindenképpen húzd ki. És láss csodát, a második rögtön jobb lesz :-)
tegnap 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mit tanulsz, hány éves vagy? hidd el számítanak.


ha szerinted nem jó helyen vagy, akkor koccolj le. Ha csak az első félév, év módatja veled, depresszió kombóval, akkor meg gondolkozz el a hogyanon.


rendezd a soraid!

tegnap 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vár a meki!
ma 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!