Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik nehezebb szak a biológi...

Melyik nehezebb szak a biológia vagy a kémia?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2010. nov. 3. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Pff...mi a finomabb, a pörkölt vagy a rántott hús?

Nyilván kinek mi:D

Akinek jobban fekszik a kémia, annak a kémia könnyebb, akinek a biosz fekszik jobban, annak a biosz könnyebb.

Nekem személy szerint pl a biosz könnyebb lenne.

2010. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A biológia egyértelműen könnyebb.
2010. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is könnyebb a biosz.
2010. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem válazsolható meg egyértelműen,olyna mintha azt kérdezném melyik a nehezebb az orvosi vagy a jog..Én tudom magamról,hogy a jogi egyetemet 10 alatt se végezném el,mert nem iylen bállitottságu vagyok és 50* annyi erőt kellene a tanulásba fektetnem,mint azon a szakon ami érdekel..
2010. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet h a biosz könnyebb, de nagy része biokémia, amit (saját tapasztalat alapján) lehet, hogy célszerűbb a kémia oldaláról megközelíteni :)
2010. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!