Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki instabil lelkileg...

Ha valaki instabil lelkileg és ez kiderülne akkor tanulhatna tovább szociális ágazaton?

Figyelt kérdés
Tehát én elégge instabil vagyok sokszor meg sokszor rossz a kedvem és van amikor visszajönnek az öngyilkos gondolatok vagy önbántalmazási gondolatok. Régebben vagdostam magam. A szuleim nem megértőek így nekik nem mondtam el nem tudnak semmiről. Tehát ha én esetleg mélyebbre kerülnék és vagdosnám magam akkor is tovább tanulhatnék ezen a szakon vagy nem?

tegnap 22:31
 1/1 IgaziÚriember ***** válasza:
Persze továbbtanulhatsz szociális szakokon, éppértelmű ember úgysem megy ilyen büfészakokra.
ma 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!