Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van ahol kinyomtatnak nekem...

Van ahol kinyomtatnak nekem több száz oldalas word dokumentumot?

Figyelt kérdés

Egyetemhez kell nekem. Egy nagy jegyzet amiből egész tanulmány alatt tanulni kellesz.


Ezt kinyomtatják nekem valahol? Vagy ilyeneket nem vállalnak el?


Tavaly már kellett nyomtattatnom egy 200 oldalasat, megcsinálták a papír boltba, de látszott nagyon, hogy nem örültek nekem. Szóvá is tette, hogy kifogyasztotta miattam a patronját.



szept. 15. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy kinyomtatnak, ez a dolguk! Nehogy már a te bajod legyen, hogy elfogy a patron. Nekik ez így is megéri, van rajta haszon. Ahhoz képest hogy mennyibe kerül a patron, sok pénzt lehúznak a vevőről, szóval van nekik ezen jócskán haszon, nem kell őket sajnálni.
szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Írd be a bolthoz Google-értékelésbe, hogy ne menjenek oda, mert nincs patronjuk nyomtatni...
szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor keresek egy másik papírboltot ;)
szept. 15. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik városban? Hátha valaki pont tud ott jó helyet.
szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyíregyháza
szept. 15. 17:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!