Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fittnes wellness instruktor...

Fittnes wellness instruktor szakmán vagyok , idén fogok érettségizni. Egyetemre nem szeretnék menni , de viszont masszőri képzést szeretnék lerakni.?

Figyelt kérdés
Masszőrök tapasztalatait várom , és hogy milyen masszázsformàt célszerű először elvégezni ? Mert szeretnék lerakni pl tape ragasztó tanfolyamot is és még a masszázs több fajtáját csak annyira nem tudom hogyan kellene majd neki állni.?
szept. 12. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Gyógymasszőrit ajánlom. Utána sportmasszőr, ha nagyon belemélyednél a témába. A tape tanfolyamot most is elvégezhetnéd, de célszerű akkor ha már megtanultad az anatómiát.

De GYM képzés után szerintem nem az újabb tanfolyam a legfontosabb, hanem a tapasztalat. Én kórházban tanultam a legtöbbet, érdemes ebből a célból mondjuk egy rehabos helyre menni, mert rengeteg masszőr és gyógytornász vesz körül, bármikor kérdezhetsz is, és megtanítanak a suliban tanult technikákon felül "életszerűbb" fogásokat is. Nem könnyű bekerülni, és a városomtól 1 óra vonatútra találtam ilyen munkát, de megérte.

szept. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!