Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így is megkaphatom a 2 emeltre...

Így is megkaphatom a 2 emeltre a 100 intézményi pontot felvételinél?

Figyelt kérdés
Az ELTE pszichológia szakára szeretnék menni, ott viszont kötelező letenni egy emelt érettségi vizsgát. Megkapom kettőre a 100 intézményi pontot vagy csak 50-et, mivel egyet muszáj megcsinálni?

szept. 11. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
ha a szabályaik megengedik akkor igen. Meg kell nézni, hogy mire adnak intézményi pontokat és mennyit.
szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem, viszont nem találtam konkrét információt erről. Az oldalra kiírtak alapján az lenne nekem a logikus, hogy megadják rá a 100-at, viszont az osztályfőnököm nem így nyilatkozott. A jelenlegi rendszer még mindig újnak számít, lehetséges, hogy téved ezzel kapcsolatban (ezt ő mondta). Ezért is írtam ki a kérdést, hátha valaki tudja biztosra és tud egyértelmű választ adni, de azért köszönöm a tanácsot!
szept. 11. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De van konkrét információ.Vizsgatárgyanként 50 pont legalább 45% elért eredmény esetén. Világos, hogy 2-re jár a 100 pont.
szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!!
szept. 11. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy kötelező, a pont ugyanúgy jár érte.
szept. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!