Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségire mikor kezdtetek...

Érettségire mikor kezdtetek el tanulni?

Figyelt kérdés
.
szept. 6. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Januártól aztán intenzíven egész áprilisban
szept. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Én márciusban kaptam észbe, hogy május elején érettségi. Rossz döntés volt ilyen későre hagyni, mert így suliban is a nem olyan fontos órákon erre tanultam, illetve hétvégenként is, reggeltől estig az asztalnál ültem. Neked azt ajánlom, előbb kezdd, inkább téli szünet után, és előre oszd be, hogy mikor melyik anyagokat szeretnéd tanulni, így tudod majd követni hol tartasz.
szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 felkelhetetle ***** válasza:
0%
A születésem napjától erre készültem.
szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
3 nappal előtte.
szept. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ősztől. De magamtól. Átvettem töriből meg magyarból a négy év anyagát, meg egy érettségire készítő könyv fogalomjegyzékét tanultam külön, ez amúgy nagyon jól jött. Matekból meg angolból januártól jártam magántanárhoz, mert ezek nem mentek túl jól. Választott tárgyam előrehozottan volt meg előtte való éven.
szept. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a tanulás felépítése azon múlik, hogy

1. milyen eredményt szeretnél elérni/milyen távlati céljaid vannak

2. milyen készségeid vannak

3. mennyire voltál aktív korábban


Nálam többfázisú volt a tanulás.

1. Utolsó évben már tételspecifikusan állítottam össze az anyagot és voltam országoson is

2. Nekem az első érettségi tárgyam már április közepén lezajlott, ezért erre korábban el kellett kezdeni készülni, erre az intenzív tanulás március végén kezdődött

3. A klasszikus érettségi tárgyakra a 2. körös tanulás az első érettségi után kezdődött

4. Tételspecifikus intenzív tanulás az írásbeli lezajlása után közvetlenül

5. Összefoglaló jellegű táblázatok, tananyagok elkészítése által a tanulási fázis lezárása kb a szóbeli előtt 1 héttel

szept. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!