Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Legyetek szivesek adjatok...

Legyetek szivesek adjatok javaslatotmhigy mit tehetek a következő esetben?

Figyelt kérdés
Néhány éve foglalkozom végző egyetemistak diplomatervének elkészíteseben,segítem őket,tovabba pótérettsegire való felkészítesben,stb.Penzt nem fogadok el erte,szótakozasból,vagy talan inkabb szamomra sikerelményből csinalom!Általaban akiknek segítek,sikeres vizsgakat tesznek es ebből adóik a kerdes,mit fogadhatok el tőlük,hogy ne erezzek azt,hogy ingyen tanítottam őket,mondom,anyagiak szigoruan kizarva,köszönöm.
2010. nov. 3. 05:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Bármit, amit azért adnak, hogy ne érezzék úgy, tartoznak neked, szívességedért cserébe. Elhiszem, hogy számodra ez így jó, és szívesen adod a tudást, energiát, törődést, de meg kell tanulnod elfogadni is, nem csak adni. Legyél tekintettel arra, hogy a másik fél szeretné valamivel megköszönni, meghálálni, lehet az ital, bonbon, csokoládé, egy tárgy, apróságok, egy szép sál, könyv, ilyesmik.


Ja, és ha túl sok a diplomázó diákod, nyugodtan irányítsd át hozzám őket, én tisztán üzleti keretek közt, órabérben szívesen foglalkozom velük.

2010. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!