Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövö májusban fogok ágazati v...

Jövö májusban fogok ágazati vizsgát tenni, erösáramú elektrotechnikusnak tanulok. Mennyire nehéz a vizsga elméleti és gyakorlati része? Hol tudok az interneten mintafeladatokat találni? Mire kell jobban fókuszálnom a 2 év anyagából?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

szept. 3. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek most megválaszolhatatlan kérdések. Elvégre egy új rendszerről van szó. Ti lesztek az első végzősök? Vagy a másodikak? Az iskolában kellene feltenni ezeket a kérdéseket. Talán van ott valaki, aki meg tudja válaszolni ezeket.
szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1. valaszolo elsősorban köszönöm a válaszodat! elfelejtettem ideírni hogy 10. osztályos év végi ágazati vizsgáról kérdezek, visszatérve a válaszodra kérdeztem az iskolában hogy mintafeladatokat hol találok, érdemi választ nem kaptam rá. legfőképpen azért is kérdezem ezt, mert tavaly egész évben az ágazati vizsgával ijesztgettek, es mar bennem van ez a vizsgaszorongás, örülnék ha valaki el tudna mondani egy személyes tapasztalatot is.
szept. 3. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!