Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova ragasztják a következő...

Hova ragasztják a következő érvényesítőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ennél a helyzetnél hova teszik a következő matricát? A piros vagy a zöld kerettel jelölt helyre? Középiskoláról van szó. Köszi a válaszokat.

(Illusztráció lent, a zöld az az elsőre van ragasztva a képen, csak hogy 1értelmű legyen)

[link]


2010. nov. 2. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben sehova, mert nem lehetséges, hogy egymás után 7-szer ugyan azt a tanévet járod (99/00) :D


Egyébként szerintem az elejére, legalábbis én már olyat láttam, hogy az elejére volt ragasztva, nem szólnak érte...

2010. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ami a képen van azt már sehova, de a mostanit egymás alá rakod.

Az első az ugye be van ragasztva és az alá oszlopszerűen, ha megvan egy oszlop akkor újat kezdesz mellette, és így tovább.

2010. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tehát a zöld megoldás a jó?
2010. nov. 2. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

egyik se jó


maximum 6 évig lehet ugyanaz a diákod,utána új kell

2010. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
8 évig! Nem?
2010. nov. 2. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!