Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákigazolványhoz jó a színes...

Diákigazolványhoz jó a színes kép?

Figyelt kérdés
nekem sajna csak színes van,és úgy tudom hogy az nem jó,de nem vagyok benne 100%-ig biztos
2010. nov. 2. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
De jó, majd az igazolványon lesz fekete-fehér. Szerintem az emberek 99%-a színeset visz.
2010. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Igen, mindenhol elmondják, hogy fekete-fehér kép kell. Ugyanúgy jó a színes is, csak ezt kevés helyen közlik, nem beszélve arról, hogy még kevesebb helyen tudsz fekete-fehéret csináltatni. Esetleg otthon, ha van megfelelő nyomtatód.

Egy példa: személyit csináltattam, ott volt előttem a monitor, ahol színesben és nagyban volt az arcképem, az igazolványon nem színes, viszont jó sötét.

2010. nov. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a diákigazolvány igénylőlapon az van hogy ,,fekete-fehér,elölnézeti,világos hátterű...''

de ha egyszer igazolványképet csináltattam a fotósnál akkor csak jónak kéne lennie akkor is ha színes

2010. nov. 2. 17:05
 4/7 A kérdező kommentje:

na mindegy

holnap megkérdezem a HSZI-nél addig nem merem ráragasztani a képet amíg nem vagyok benne biztos hogy jó,meg akkor a számlát se fizetem be addig

2010. nov. 2. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó a színes, a gyerekemnek is olyan volt.
2010. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Színes is jó, csak világos hátterű legyen.
2010. nov. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat,jó volt a színes kép ahogy ti is írtátok hogy jó az
2010. nov. 3. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!