Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem értem a fizikát. Mit...

Nem értem a fizikát. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sokat tanulok de nem értem:(
2010. nov. 2. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
attól függ mit tanultok, próbáld meg a témakör elejétől átvenni, és nem bemagolni, hanem rájönni h miért lehet úgy egy összefüggés, egy képlet, vagy egy kísérletre visszavezetni, ami a könyvben van.
2010. nov. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, rá kell érezni.. Kérdésedből gondolom, van esélyed rá, valakinek "meg kéne lökni"...
2010. nov. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Hát attól is függ, hogy hányadikos vagy...mert ha még most kezdted el tanulni, akkor az bizony könnyen lehet..nem is lehet mindent érteni..nem tudom mire gondolsz, lehet hogy olyan dolgokat nem értesz, amit nem is lehet érteni olyan tudással, ami jelenleg neked van, és feleslegesen kínzod magad rajta..
2010. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Meg a fizika értéséhez általában elég érteni egy alapjelenséget, a többi arra visszavezethető. Viszont, ha azt az alapot nem értetted meg, akkor aztán magolhatod a képleteket, olvashatsz akármit, de nem fog menni.
2010. nov. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!