Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 szer futottam neki matek...

2 szer futottam neki matek érettséginek magántanárhoz jártam Mégsem sikerült , érdemes el indulnom újra ? Vagy nem

Figyelt kérdés
aug. 23. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
13%

Nem nagyon

Ha ennyire nem megy akkor szerintem hagyd

aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Nekem volt olyan magántanítványom, aki 6-szor ment neki az érettséginek sikertelenül, ő is több magántanárt megjárt, velem 7.-re fél év készüléssel át tudott menni, igaz, hogy éppen 2-essel, de nagyobb cél nem is volt.
aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

#2 persze, én is ezt mondanám

Egyébként pedig tilos reklámozni magad az oldalon.

aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

#3, csakhogy az nem lenne valós, míg amit én mondtam, az megtörtént. Nem muszáj elhinned, az attól még igaz marad.


Nem reklámoztam magam, hanem leírtam egy esetet, amikor valakinek sikerült többszöri próbálkozás után átmennie, tehát nem esélytelen a kérdező helyzete sem.


Ha pedig annyira reklámozni akarnám magam, akkor írtam volna a kérdezőnek privátban.

aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#4 jelentve lett a válaszod
aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
#5, ha ez téged boldoggá tesz, egészségedre.
aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Ne add fel a 2-esig!!!
aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Lehet nem elég a magántanár. Vannak olyan tanfolyamok amik kifejezetten matek érettségire készítenek fel. Olyanon voltál már? Általában több hónap.

Illetve nagyon sok youtube videó van a témában az is segíthet

Otthon szoktál készülni? Gyakorolni?

Mert ha nem teszel bele te energiát akkor a magántanár kevés

Szorgalom is kell

Esetleg nem vagy diszgráfiás?

aug. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*diszkalkulia
aug. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!