Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Természetvédelmi mérnök szak...

Természetvédelmi mérnök szak mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Mennyire kell hozzá okosnak lenni, mennyire kell sokat tanulni?

Van egy kereskedelem-marketing bsc-m, ahhoz képest mire számítsak?

Biológia szak mennyivel megterhelőbb?



aug. 21. 20:16
 1/6 A kérdező kommentje:

Illetve a környezetmérnöki vagy a természetvédelmi mérnök a nehezebb/több tanulást igénylő?

(Nem tartozom a legkitartóbb emberek közé+muszáj dolgoznom mellette)

aug. 21. 20:20
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehézsége közepes, vannak ennél sokkal durvább mérnöki képzések. De ezzel nem is fogod éppen gennyesre keresni magad.
aug. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 darandaliuszmusz ***** válasza:
100%
Egyénfüggő a nehézsége. Plusz még az is közbe szól, hogy pl a Soproni egyetemen főleg a növénytanos tárgyak dominálnak, míg egy Gödöllői egyetemen az állat tanos. Kinek mi megy jobban... Én sopronban végeztem a szakot, szerintem nem volt nehéz ettől függetlenül csúsztam egy évet, de nem is voltam jó tanuló.
aug. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szép szakma mind a kettő de a természetvédelmi mernökivel sztem minimális az esély jó/kiemelkedő bérezésre. Kornyezetmernökivel talán egy hajszalnyival több , hogy jó pénzed lesz végzés utan. Szakmáknak szépek, csak sztem itthon sajnos nem megbecsült. Például ismertem kornyezetmernokot aki gipszkartonozo lett mert állítása szerint jobban keresett így...
aug. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mernökkent a villamos, informatikai,mechatronikai mérnök szakok amik tényleg jól keresettek és fizetettek és talán megna gépészet jó ezek után. A többi mérnöki szak sztem felejtős ha fontos a jövedelem.
aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 darandaliuszmusz ***** válasza:
100%

Azt javaslom próbálj meg elvonatkoztatni ettől a "jól keres, nem keres jól" témától ... A válaszadóknak meg annyit, hogy nem ez volt a kérdés!

Ismerek olyan természetvédelmi mérnökként végzett embert aki 5x jobban keres egy környezetvédelmi mérnök ismerősömtől...

szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!