Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ebből a könyvből tudok emelt...

Ebből a könyvből tudok emelt történelem érettségire készülni?

Figyelt kérdés
Farkas Judit Érettségi tételek történelemből 2023. évi kiadását vettem meg. Ebből még tudok készülni az érettségire? Azt írja hogy a 2017-es tantervre van alapozva. Ha 2 év múlva érettségiztek csak, érdemes ezt átnézni, elolvasni?

aug. 18. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Akkor kezdd el tanulni amikor aktuális lesz, felesleges évekkel azelőtt elkezdeni
aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Miért lenne felesleges évekkel előtte elkezdeni? Pláne ha érdekli is a téma. Azért ez hatalmas anyagresz, én is 10-ben kezdtem tanulni az emeltre. És meg is érte. Igen ebből is tudsz készülni rá.
aug. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
#2 azért mert elfelejti, és addig még a követelmény is változhat stb
aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Hát két év alatt nem fog az ezer éves történelem változni.
aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Es én sem felejtettem el, sőt, mindig hozzá tanultam meg. Kiváló lett az érettségim. Szóval vannak még ilyen hülyék mint én is... 🤔
aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

#4 akkor elmondom mégegyszer: a követelmény változhat, nem maga a történelem.

Attól hogy neked valami bevált, nem azt kell mindenkinek követni.

A kérdező még faktra se jár, az alapórás anyagot se vették végig, ráadásul 2 év alatt még meg is gondolhatja magát.

Ezért teljesen értelmetlen dolog előre tanulni a faktos anyagot. Nem is fogja érteni.

aug. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Ket év alatt az ezer éves történelem követelményrendszere sem fog változni. Ha tudja rendesen az anyagot, akkor mindegy, hogy hogyan követelik tőle a változatlan történelmet!


Egyébként nem ez volt a kérdése, de mindig van egy két okostojas, aki nem a kérdésre válaszol, ráadásul okoskodik és nem is fogad el más álláspontot.


Nem értek egyet egyáltalán.

aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 max te nem válszoltál a kérdésre, helyette belekötöttél a másik válaszába, akivel nem értettél egyet.

Látszik hogy nem vagy otthon a jelenlegi oktatási rendszerben.

aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!