Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha lejárt az...

Tina Nagy kérdése:

Mit csináljak ha lejárt az e-Titan?

Figyelt kérdés
Még áprilisban bejelentkeztem egy autós iskolába. Az elsősegélyt meg is csináltam de a KRESZ-t nem kezdtem el és lejárt az e-Titán. Kiírta hogy 3 hónapig kezdhetem meg a tanulást és az már rég letelt. Mit csináljak? Újra fizetnem kell érte?

aug. 14. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kell szólni az autósiskolának, ott tudnak további utasítást adni hogy hol kell fizetni az újabb etitánért.
aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. Előlről kell kezdeni az egészet. (Pontosabban inkább elkezdeni.) Ki kell fizetni újra a tanfolyam teljes díját. Ez sajnos nem kifogás, hogy nem kezdted meg XY dolog miatt. Kifizetted a tanfolyam költségét, megkaptad e-mailben a regisztrációs linket és ott lett volna a teljes szükséges tananyag, amivel te nem éltél. Mivel elsősegélyt is csináltál, ezért első jogosítványod. Érdemes komolyabban venni ezt, és csak akkor csinálni ha valóban érdekel, szükséged van rá és időt is tudsz rá szánni. Egyetem, suli, munka nem kifogás, a jogosítvány felelősséggel jár.


[link]


Itt egy link, az én E-titánomról. Ez a D kategória. Nekem ez már a harmadik jogosítványom lesz. Már megvan a B és C kategória, most csinálom a buszt. Látható mikor iratkoztam be, mikor teljesítettem, és hogy mennyi idő van még belőle, amíg aktív a fiókom. Ha elkezded, akkor onnan 180 nap / ~75 óra a rendelkezésre álló idő. Én már túl vagyok a KRESZ vizsgán, 2 hét múlva lesz a rutin vizsgám. Haladok vele, mert érdekel.


Vedd komolyan.

aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!