Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óvodapedagógusnak vagy csecsem...

Óvodapedagógusnak vagy csecsemő és kisgyermeknevelőnek éri meg jobban tanulni?

Figyelt kérdés

Szeretem a gyerekeket, szeretnék velük foglalkozni de nem tudom melyik lenne a jobb.

Szabadság, munkaidő?

Aki tanulta és van tapasztalata valamelyikben szeretnék tőletek tanácsokat kérni. Hogy működik?

Mennyire nehéz a főiskola? Melyik a nehezebb szak? Melyiket érdemes inkább elvégezni? Milyen a fizetés mennyit keres egy óvónő és egy kisgyermeknevelő?



aug. 14. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés,melyik érdekel jobban. A kisgyermeknevelő sokkal inkább végez gondozási munkát, kisebb csoportban. Az óvónő inkább pedagógiai jellegű munkát végez.
aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy mindkettő érdekel de mivel még nem dolgoztam ezen a területen így nem tudom melyik jobban, illetve hogy a kicsikkel vagy a nagyobbakkal jovok ki jobban.

Szoktam vigyázni tesóm gyerekeire 4en vannak van iskolás meg ovis és bölcsis is de mindegyikkel jól elvagyok.

aug. 14. 10:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Könnyebb állást találni oviban, mint bölcsiben.

Szóval hacsak nem akarsz magánbölcsit nyitni, akkor inkább az óvónőit válaszd.

aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!